Duben 2010

Jinak to nevidím..

19. dubna 2010 v 15:47 | H~ |  Điary
AHOJ
Ozívám se po delší době a je mi to líto jenom kvůli affs. Kašlu na ně ale jinak to prostě nejde. Nemám čas nemám náladu. Všechno se sere. Venku je pěkně ve škole musím ještě zabrat at mám dobré vysvědčení. Až to trochu povolí tak se možná vrátím, ale opravdu jenom možná. Ten blog mě moc nežere ale když tak uvažuju budu ho už mít rok a kolik sem se na tom napracovala. Z jedné stránky mi to přivedlo něco dobrého a to ty lidi, za ty jsem fakt ráda. Ale zté druhe? pořád abych se užírala vtom že když nenapíšu na blog jeden den nebo dva dny tak si to budu dávat za vinu ja a vy mě vtom budete podporovat. Navíc koukání zjednoho blogu na druhý už je vážně stereotyp. Ani nevím co mám přidávat. Někdy mi nejde ani nastavit pár věci co bych chtěla. Prostě jsem chtěla napsat ať si mě affska nemažou a ať si nemyslí že jsem zkončila. To NE.
Berte to jako menší POZASTAVENÍ. Děkuju.


6.DUBNA

6. dubna 2010 v 19:32 | H~ |  Điary
..
Hi
Jak bylo ve škole zase po prázdninách..u mě nic moc protože jsme dneska hned psali z chemie :/ ta učitelka už neví co by z nudy udělala..dělá ji to asi dobře. Dneska jsem měla zase takový odpočinkový den, učila jsem se..byla jsem na kompu..žehlila si vlasy z nudy :D. A pořád něco. No zítra mám mít mažoretky ale nejdu protože jedu s našima nakupovat :P. Noa? tak jedu místo mažoretek :D mě to nevadi. Co bych vám ještě řekla. Jo dostala jsem dvojku z ajiny jako takže jsem nasrana na učitela :D. Ale nevadi. Včera ty Velikonoce ! ehm.. Zvalili mě jak koňa :D :/. Ještě ted mě bolí prdel ale nevim jestli jsem si hýžďový sval nenatáhla při něčem jiném :D. Snad to bude brzo dobre. Dobroš tak já se pujdu podivat na affs něco přidam a pak pujdu na ružovku. Mějte se..

Pict 0.1- houpačka

4. dubna 2010 v 19:39 | H~ |  Koš
..

4.DUBNA

4. dubna 2010 v 18:29 | H~ |  Điary
..
Zdravim..
Tak co jak se těšíte na zítřejší pomlázku ? Já mám ztoho obavy už tedka :D. Říkám si kdo všechno příjde ale jestli to fakt budou nějací zoufalci tak neotevřu :D. Otevřu jenom rodině a jinak čau :D. Celý den pořád něco robim doma :D. Ven jsem se nedostala a ani nebylo ským. Všici jsou bud pryč nebo já nevim. Už něják nevim co mám psát :D. Došly slova :P. Dopoledne jsem zase koukala na gossipky takže nejvíc spokojenost ♥ . To je prostě nejlepší. Akorát mě tam trochu zklamal Dan :(. Ale nebudu to řešit tady se podívejte a uvidíte :P. Přidám něco nového a ne žádnou kusowku těch jsem ted přidávala hodně. No tak uvidíte sami. Mějte se zatím..


3.DUBNA

3. dubna 2010 v 14:14 | H~ |  Điary
..
Zdravim :)
Tak venku je konečně zase krásně :) uáá. Už se těšim až pujdu ven zase :D. No dneska je sobota a připadá mi jak by bylo normálně pondělí když už jsme měli dva dny volna. Rano jsem koukala na gossipky takže spokojena. Odpoledne je u nás v kině miss Bohumína takže jestli ještě stihnu lístky s kamoškou jdeme se podívat. Jakože se fakt těšim :D. Jinak nevim co bych vám řekla. Přidám azse něco ale tedka už fakt něco víc :P a pak uvidim. Ta miss začíná v 6 tak jsem zvědavá :P No nic jdu se podívat jak se mají SB a pak něco teda přidám. Mějte se

Kusowka 7-3- apple

2. dubna 2010 v 22:22 | H~ |  Điary
..

2.DUBNA

2. dubna 2010 v 12:45 | H~ |  Điary
..
Ahoy..
Tak co jak máte ? já se mám dobře akorát je venku jaksik zataženo a chodníky jsou mokré tak asi pršelo přes noc. Ráno jsem uklízela at to nemusím dělat zase zítra když je tad sobota :D. Nechtělo by se mi no. Už je pátek jeden den prázdnin je za náma. Ale ani to tak rychle neutíká. Včera jsem byla venku, bylo uplně nádherně. Teplo bylo, svítilo slunko :D. Jak má být :P. Chci udělat zase nové fotky ale nevim moc se mi nechce, ale měla bych. Od včerejška mám nový dess, tam ten byl obyčejný a některým ani neseděl pořádně. Vůbec mě nenapadá co mam napsat ještě :D nic nového se nestalo. Chtěla jsem jít odpoledne ven ale jak se ztoho okna dívám tak to vypadá bledě :(. A já nechcu sedět doma. No nic tak já pujdu na SB se podívat jak se jim daří, a pak přidám na blog nové věci :). Zatím..

Zítra :P..

1. dubna 2010 v 20:17 | H~ |  Điary
Zítra napíšu článek..přidám věci na blog jak má být..
Zítra se budu věnovat ted už musím :) dobrou noc vážení..

1.DUBNA

1. dubna 2010 v 15:32 | H~ |  Điary
..
April :P
Ahoy..
Slibovala jsem že pidám včera večer něco na blog, ale vysktnul se problém nebo snad menší nedorozumnění. Ale už je to vyřešeno :P. A jsem ráda.. Venku je uplně krásně teplo takže za chvíli vyrážím ven :). Dneska je prvního dubna, týjo to tak letí. Ale hlavně že je teplo !:D:D. Večer tu snad budu, a přidám teda. Uvažuju o novém dessu protože tady ten je takový oničem. Vůbec se mi nelibi. Takže asi udělám nový :). No nic jdu se chystat a pak fičim teda ven :P užijte si krásný sluneční den pá :*